Modele per xhaketa grash

分类: 未分类 / 发布于2019-2-20
147 人气 / 0 评论
Author:

Ne të Errësira e dimë se rroba për të Plot femra NUK duhet të shikojë Vetëm shifrën në mënyrë harmonike dhe me përfitim të prishin DISA nga mangësitë, por Edhe të krijojë një të patëmetë imazh élégant. Xhaketa është pjesë përbërëse e themelit veshjet e grave. Dhe pastaj Ju do të mësoni se si të zgjidhni xhaketën e Duhur për figurën e plotë. Xhaketa për gratë e trashë bëjnë një Grua madhështore femërore dhe elegante. Ne Kemi paraqitur Sasi të Madhe stylet për çdo Rast. Bizneset, sportet romantike, sportet, xhaketat e gjithanshme, modë dhe élégant Mund të diversifikohen femër veshjet dhe të sjellë një Bukuri të Vogël dhe hijeshi në të. Në dyqanin tonë ka xhaketa për gratë e Trasha, të cilat Ju Mund të bleni Duke shfletuar nëpër Katalog dhe Duke zgjedhur ruiner e Duhur që Ju shaloj me një STIL, elegancë dhe Unik. Përkundër faktit se në vjeshtë koleksionet e 2017 xhaketa janě shpesh të përfaqësuara në ROL grihem, projekmarit vendosën të eksperimentojnë me manches, Duke i bërë ATO të shkurtuar ose Edhe heqjen e gjërave nga dizajni. 3/4 manches janě të pranishme në koleksionet e Lanvin dhe Givenchy, dhe DISA prej Tyre janě të rrumbullakta dhe të Gjerë linjë shpatull, e CILA është VAJZA shumë Origjinale dhe të përshtaten me një shifër të “dardhë”. Dashamirët e Barok dhe Rokoko Mund të kushtoj vëmendje të modelit të ACRA Reem me mëngë-fenerë, e CILA menjëherë bërë zotëruesi i SAJ një Mbretëreshë e Mesjetës. JO shumë larg, Lanvin dhe Alberta Ferretti, PASI Kishin xhaketa Barok në përgjithësi PA mëngë, u larguan. Xhaketa-xhaketa në stilin e minimalisme shkoi në krahasim me variacionet pompoz. Në Mesin e modeleve Chanel, Louis Vuitton, Vera Wang-xhaketa Origjinale me prerë-opozitë në supet dhe manches, të cilat janě të dallohen nga ngjyra dhe materiale të pjesës Kryesore të produktit.

Xhaketat preferohet me dy zogj ose me nje kollare, dhe xhaketat NUK Kane nje kollare. Në shumë MODELE ka pads sup, si dhe një linjë të zgjeruar shpatull-raundin ose vuri në dukje. KY detaj i prerjes RRIT kontrastin me Belin, duc theksuar brishtësinë femërore të pronarit të xhaketës. Në modë, materiale që përshtaten mirë me Kamoshi dhe lëkurë. Pëlhura të strukturuara Mund të kombinohen me Sukses me ndonjë veshje të sipërme. Modelet Origjinale duken nga boucle, pëlhura Ylber, Gabardine mat dhe Leshi natyral i imët. Veshje elegante dhe të përputhura ndryshon zonjën. Nëse dëshironi të ndjeheni në kreshtën e valës në modë, ndiqni rekomandimet Tona. Xhaketa klasike për gratë e Trasha janě të përshtatshme për Kodin e veshjes së biznesit dhe për çdo ditë.

Kombinim i favorshëm për këtë lloj veshjeje-me një pantallona të gjera, pantallona APO xhinse. Në mot të freskët, të hedhur MBI shpatullat, xhaketa do t`Ju ngrojë. Dhe me Motin e ardhshëm vjeshtor të ftohtë do të bëhet një gjë e domosdoshme në veshjet. Në passerelles Botërore të sezonit të vjeshtës-dimrit 2017, xhaketa me dy dysheme janě paraqitur përsëri në nûmer të Madh, që Tregon popullaritetin e Tyr. Alexander McQueen, flowthe label, Ganni, Mschael Kors collection, Peter Pilotto, raloh Lauren prezantoi fashionistas Vetëm një Model i Tillé se sa s`thuhet kënaqur tifozët e Tyre. Për krijimet e Tyre, autorët përzg, ëN një shumëllojshmëri të Gjerë materialesh dhe tekstesh. Silueta Mund të shkurtohet ose zgjatet. Gjithashtu në DISA MODELE ka një mëngë 3/4.

MODELE të Tilla përkryer do të afrohen si në stilin e zyrës të rreptë, ashtu Edhe për të larmishëm imazhe të përditshme. Me podiumet e modës, STILI unisexe gradualisht po zhduket. Trendi i Klasik Tradicional femërore që nxjerr në PAH kthesa gjithëpërfshirës forma dhe vizualisht fsheh të réunis HIPS plotë. Modelet e vjeshtës përfshijnë pantallona Stil i drejtë, Gjatësia maksimale dhe hapja e kyçit të këmbës.

相关资源:
 • 온스크립터 다운로드
  온스크립터 다운로드
  2018-7-60
 • 또봇 동영상 다운로드
  또봇 동영상 다운로드
  2018-7-60
 • 군도 다운로드
  군도 다운로드
  2018-7-50
 • vgb 다운로드
  vgb 다운로드
  2018-6-200
 • vgb 다운로드
  vgb 다운로드
  2018-6-220
 • Tulburari de personalitate exemple
  Tulburari de personalitate exemple
  2018-12-260
 • Modele tresse africaine
  Modele tresse africaine
  2019-2-210
 • Modele romance faimoase
  Modele romance faimoase
  2019-2-200

评论

评论已关闭!